aktuality

Leden a nové výzvy

Přestože se na předsevzetí názory liší, alespoň jedno za život si dal asi každý. Leden je totiž pomyslnou bránou k tomu, abychom svůj život nakopli jiným, lepším směrem. Zkuste se zamyslet a dát si jedno malé předsevzetí i vy. Buďte letos ještě více zodpovědní a myslete na to, aby hraní bylo vždy a pouze zábavou. Máme pro vás tip, který vám tuto novou výzvu usnadní!

Člověk se ve hře snadno ztratí, stejně jako při sledování sociálních sítích nebo třeba oblíbeného seriálu na Netflixu. Čas plyne a my se poté divíme, kolik času ztrácíme. Pokud vás trápí nebo si začínáte uvědomovat, jak moc času i třeba financí na zábavním portálu tratíte, zkuste leden využít k tomu, abyste si nastavili herní limity. Ty vám zajistí, že ani chvilková touha hrát déle nebo vsadit více vám předsevzetí nezatratí.

Jak na herní limity?

Sazka umožňuje nastavit celkem 7 limitů. Omezit tak můžete třeba počet přihlášení do účtu za měsíc, délku přihlášení během dne, pauzu po odhlášení nebo třeba výši sázek.

Limity nemusíte nastavit všechny, můžete si vybrat. Dejte si ale pozor, aby výše sázek za den a měsíc byly ve vzájemném souladu. Pokud nebudou, hru zastaví ten přísnější. Herní limity si nastavíte ve svém herním účtu. V obecném nastavení pak jednoduše kliknete na položku „Herní limity“

Zpřísnění a zrušení

Nastavení omezení není nikterak složité. Limity jsou po zadání nastaveny trvale, ale můžete je kdykoliv zpřísnit nebo úplně zrušit. Pokud zvolíte první možnost a budete chtít omezit svůj čas nebo finance ještě víc, změna se projeví do 24 hodin. Ve druhém případě se zrušení limitu projeví až za 7 dnů. Veškeré informace k herním limitům i podrobného průvodce nastavením najdete zde. Držíme palce!