aktuality

Pověry, které přinesou štěstí, aneb co všechno jsou lidé ochotni udělat pro výhru

Přinášíme hned několik pověr, které mají hráčům přinést štěstí ve hře. To se ovšem ještě nikdy neprokázalo, proto na ně určitě nevsázejte a myslete na to, že hra je o zábavě a štěstí si žádnými způsoby na svou stranu nenakloníte.

Voodoo panenka jako symbol naděje

Přestože ve většině zemí symbolizuje voodoo spíše negativní pocity a navozuje strach, v Jihoafrické republice věří, že jim voodoo čarodějnice může zaručit bohatství. A právě s tím je spojeno štěstí ve hře. Někteří se dokonce nechají očarovat a berou si panenku voodoo s sebou pro štěstí.

Čistota především

Lidé v Indii věří, že štěstí ve hře jim bude přát jen tehdy, pokud se dokonale vyprázdní, oholí a omyjí. Zapomenout se nesmí na žádnou část těla. Hráči musí být při očistě opravdu precizní, protože i malou špínou za nehty si koledují o pořádnou dávku smůly. A to nikdo riskovat nechce.

Bez červené ani ránu

Červená barva je v Číně symbolem radosti a štěstí. Nejvíce se objevuje během oslav Nového roku, ale i v případě narozenin a jiných důležitých událostí, jako jsou například svatby. Lidé věří, že jim přinese štěstí. Proto i v kasinech uvidíte hráče v červeném oblečení nebo minimálně s červeným doplňkem a talismanem.

Házení jídlem

Řekové a Dánové jsou proslaveni tím, že mají ve zvyku házet jídlo a rozbíjet nádobí při různých oslavách a příležitostech. Třeba Řekové tak činí na svatbách a Dánové při kolaudaci nového domu. Není se pak čemu divit, když podobnou situaci zažijete také v kasinech.

Zdroj: casino-hra.cz